KNACK 2

Uygun Fiyat+1

99.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 99.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 10:54 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Güç ve Yetenek Bir Arada

Playstation oyunlarında eğlenceli ve keyifli oyunlar oldukça büyük ilgi görüyor. Bu keyifli oyunların son üyesi olan Knack 2 Yenilenen oyun motoru ve teknik özellikleri ile artık çok daha gösterişli bir oyuna dönüşümü gerçekleştirmiş. Oyunun küçük bir dünya da geçen büyük bir hikaye olması son dönemde oldukça başarılı bir seri haline gelmesine neden olmuş durumda.

Knack 2 Boyut değiştirme yeteneğine sahip bir karakterin eğlenceli macerasını anlatıyor. Oyun oldukça ilginç bir yapıya sahip. Hem bulmaca çözüp hem de bir savaş arenasında hayatta kalma mücadelesi vermeniz gerekiyor. Oyunun boyut değiştirme özelliği sunması oyunda karakterinizin anlık değişiklikler ile düşmanlarınızı alt etmenize yardımcı oluyor.

Oyunun Genel Oynanış Sistemi

İlerleme üzerine inşaa edilmiş oyunda bir zaman sınırlaması bulunmuyor. Yani karakteri bir yöne doğru sürekli ilerletmeniz gerekmiyor. Bunun yerine sorunlar ile baş ederek ilerlemeniz yolda çıkan bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Ayrıca küçük bir bölümden geçmeniz gerektiğinde küçültebildiğiniz karakter boyutunuz büyük bir düşmanla savaşmanız gerektiğinde büyütmenize olanak tanıyor.

Dövüş yenekleri arasında tekmeler yumruklar ve özel kombinasyonlu darbeler yer alan Knack 2’de yirmi farklı dövüş hareketi yer alıyor. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz an arkadaşınızı da bu savaşa davet etmeniz ve birlikte oynamanız mümkün. Ayrıca iki karakterin senkronize hareketleri ile düşmanlarınıza özel saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Knack 2 Teknik Özellikler

  • 1-2 oyuncunun oyunu aynı anda oynaması mümkün. Aynı zamanda 2 oyuncu birbiri ile dövüşme olanağına da sahip.
  • Knack 2 Ağ bağlantısı sayesinde tanımadığınız binlerce kişi ile teke tek dövüş yapabilmeniz mümkün. Aynı zamanda bu özellik sayesinde bir serüvende iki kişi ilerleyebilirsiniz.
  • Oyun düzenli olarak yeni içeriklere indirme olanağı sunuyor.
  • Titreşim ile bildirimler oyunda mevcut
7 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Knack 2 - PS4 Gameplay Demo | E3 2017

https://www.playstation.com/en-us/games/knack-2-ps4/ Knack is back this September in Knack 2, featuring full drop-in/drop-out co-op, a robust new combat system, and a ton of new gameplay mechanics...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR