GTA Davanın Eşiğinde!

gtavicecityy

GTA Davanın Eşiğinde!

Öncedende bazı sorunlarla uğraştığı aşikar olan Rockstar bünyesinde yeni davalarla karşılaştı 15 yıllık tarihi olan bir oyuna dava açılması pek mantıklı gelmesede adamlar kararlı ve o parayı alacaklar kesinlikle söylemek gerekirse haklıda olabilirler sonuçta kadının görüntüsünü oyunda kullanmışlar ama Rockstar bunları yalanlıyor ve öyle birşey olmadığını söylüyor.

GTA’ ya Neden Dava Açıldı?

Rockstar’ın bir sözcüsü ise TMZ’ye şunları söyledi : “Bu iddialar tamamen ilginç ve tamamen gülünç durumda. Bu konuda kendimizi şiddetle savunacağız.”

Rockstar, oyunun onuncu yıl dönümüne özel 2012’de Akıllı Telefonlar ve Tabletler için GTA Vice City‘yi tekrar çıkartmıştı.

GI.biz’in bize hatırlattığı üzere Psychic Readers Network ayrıca, Fransız Toast Crunch tahılının yeniden piyasaya sürülmesini teşvik etmek için Miss Cleo’nun benzerliğini kullanması üzerine gıda devi General Mills’e de dava açtı.

Federal Ticaret Komisyonu, 2002’de örgütün “tüm operasyonun sahtekarlıkla nüfuz edildiği iddia ediliyor” diyerek Psychic Readers Network’ şikayette bulundu. Psychic Readers Network, Access Resource Services ile birlikte 5 milyon dolar para cezası verdi ve tahsil edilmemiş faturaları halletmek için 500 milyon dolar bağışlayarak davada anlaşmaya vardı.

Related News

Leave Your Comment