Gran Turismo Sport™

Uygun Fiyat+1

139.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:14 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Motorsporları özellikle de araba yarışları denildiğinde konuya şöyle bir kulak kabartmayan kimse kalmayacaktır. Bu nedenle Playstation oyun serilerinin arasında çok özel bir yer edinmeyi başaran Gran turismo sport serisinin son oyununu sizler için inceledik. İlk defa oyun serisinde gerçek ödüller sunan bir seri olmayı başaran oyun bu nedenle son derece büyük bir hayran kitlesini peşine toplayacak gibi.

Gran Turismo bu seriyi bir oyundan daha çok bir similatör olarak tanımlıyor. FİA yani uluslar arası otomobil federasyonunun desteği ve görüşleri de alınarak  hazırlanan bu seride hemen hemen herkesin kullanabileceği çok özel bir kontrol sistemi yer alıyor. Oyun içinde iki özel turnuvayı barındırıyor. Dünyanın her yerinden katılımcıların eklendiği bir ortama bağlanarak hem ülkenizi hem de favori otomobil firmanızı temsil etme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Uluslar kupasında ülkenizi şampiyonada temsil edebilmek için öncelikle ülkenizde yer alan sıralamada başarılar kazanmış olmanız gerekiyor. Eğer yeni sürücülerdenseniz endişelenmeyin bu dünya da herkes için uygun bir klasman bulunuyor. Ayrıca üretici kupasında da favori otomobiliniz ile pistlerin tozunu attırmanız mümkün olacak.

Oyun aynı anda iki kişinin tek pist ve konsol dahilinde oynamasına olanak tanıyor. Ayrca ağ üzerinden oyunlar üzerine kurulmuş olan oyun son derece stabil bir oyun deneyimi sunuyor. 720p görüntü kalitesi ile oyun severler için son derece başarılı bir görsel deneyim söz konusu olmuş durumda. Ayrıca oyunun 1080i Görüntü kalitesini de desteklediği konusu gözden kaçmamalı. Toplamda 24 kişiye kadar ağ üzerinde tek pist üzerinden yarışlara katılabilmek mümkün. Playstation VR uyumu olan oyun da kullanıcılar kendi profillerini oluşturabiliyor.

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

GRAN TURISMO SPORT Trailer (E3 2017) PS4

GRAN TURISMO SPORT Trailer (E3 2017) PS4 Follow me on Twitter - https://goo.gl/0nZ6dd SUBSCRIBE - https://goo.gl/VLlbBz Subscribe to MKIceAndFire to get all the new game trailer, gameplay...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR