God of War

1
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 134.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

God of War bize ne anlatıyor, konusu ne?

God of War’da bu sene ana karakterimiz Kratos İskandinav topraklarındadır.Dokuz şehirden oluşan İskandinav mitolojisinin 6 diyarı; Alfheim, Helheim, Jötunheim,Midgard, Muspelheim, Niflheim’i ziyaret ettiğimiz yeni God of War’un hikayesi sakin bir şekilde başlıyor. Evinde oğlu Atreus ile yaşayan ana karakterimiz Kratos yarı tanrı olduğunu sakladığı oğlunu hayatın zorluklarına hazırlamaya çalışıyor ve bununla ilgili oğluna eğitimler veriyor.

Fakat hikaye bu değil. Asıl hikaye Kratos’un ölen karısının ve tabii ki Atreus’un da ölen annesinin küllerini “hatırlarsanız annesi bunu istemişti” serpmek için şehrin en yüksek noktasına götürme hikayesi aslında. Elbette çok zor bir görev olacak çünkü Tanrı Odin’in yönettiği bu topraklarda karşımıza sayamayacağımız kadar düşman çıkıyor ve her biri bizi öldürmeye – dağın yamacına-gitmemeye zorluyor. Sıradan düşmanlarla baş etmek kolay tabi ama işin içine Thor’un oğulları Magni ve Modi ikilisi ayrıca  Odin’in oğlu Baldur da işin içine giriyor. Birbirinden zorlu isimler olan bu yolda işler çığırından çıkıyor. Ama tabii ki de karakterlerimiz bu yolu başarıyla tamamlıyorlar. Üçüncü bakış açısı ile oyun bize çok güzel bir keyif veriyor. Aynı zamanda enfes doğa görselleriyle müthiş grafikleriyle bizleri büyülüyor. Oyunumuz PS4, XBOX ONE ‘da oynanabilir.

 

God of War’ın sistem gereksinimleri nelerdir;

Windows 10 – 64 Bit.

AMD FX 8 veya İntel Core i7 4GHz.

6+ GB VRAM – 16 GB RAM.

Radeon R9 390X veya GeForce GTX 980 Ti Ekran Kartı

60 GB Disk alanı + SSD.

DirectX 12 desteği bulunuyor. (4K için)

9 Genel Puan

Grafikler
9
Senaryo
9
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR