Gears of War 4 Ultimate Edition

Uygun Fiyat+1

77.90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 77.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Savaş Meydanında Tek Kalmayın

Gears of War 4 Ultimate Edition bilgisayar oyunları düşünüldüğünde en önemli yapımlardan biridir. Xbox platformu içinde yayımlanmış olan oyun olağan üstü bir yeniliğe gitmiş durumda. Hatırlanacağı gibi JD Fenix maceralarına dayana yapımda bu kez köyüne yapılan bir saldırı sonrasında JD Fenix ve arkadaşlarının bu saldırıda herkesi koruması gerekiyor.

Oyun Oynanış Mantığı

                Gears of War 4 Ultimate Edition oynanış mantığı geçmişten gelen iki boyut mantığını yıllar önce geride bırakmış durumda. Yeni oyun çok daha geliştirilmiş bir savaş dinamiği üzerine inşa edilmiş. Oyun 4 oyuncu için aynı anda savaşma olanağı sunuyor. Bu sayede toplamda 50 farklı unsur ile aynı anda savaşmanız gerekiyor.

  • JD Fenix; Oyunda yer alan başrol karakterlerden biri. Geçmiş yaşamında bir teğmen olan Fenix bir askeri operasyon sırasında yaşananlara katlanamayarak firar etmeyi seçmiştir. Yanında en yakın arkadaşı olan Del Walker da gelerek artık hükümetin yasa dışı operasyonlarına karşılık vermeye başlamıştır.
  • Del Walker; Eski ve çok başarılı bir casus olan Del Walker aynı zamanda Fenix’in çocukluk arkadaşıdır. Yaşadığı köyün liderinin Kızı olan Kait ile gözlerden uzak bir hayat sürmektedir.
  • Kait Diaz; Del Walker ile hayatını sürdüren ve dışlanmış bir hayat yaşayan Kait Diaz son derece yetenekli bir savaşçıdır. Ayrıca teknik bilgiler ve güvenlik kameralarında da ustadır.

Gears of War 4 Ultimate Edition son yılların en sürükleyici hikayesine sahip olan kurgulardan biri. Takım halinde savaşmaya uyumlu olan oyun yeteneklerini arttırabilen karakterler ile de ileriye taşınmış durumda. Olağan üstü silah gücünün yer aldığı silah seçenekleri ile de son derece büyük savaşlara girmeniz mümkün. Xbox Platformu için hazırlanmış versiyon tüm paketlerin de dahil olması ile 54 ile 80 gb arasında değişen bir kapasiteye ulaşıyor.

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Gears of War: Ultimate Edition Trailer

Emergence Day set in motion a brutal war that would both shatter humanity and forge a valiant band of heroes. Revisit the explosive events that lead to the beginning of Gears of War in this...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR