Fifa 16

Uygun Fiyat+1

39.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 39.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:57 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Fifa 16 İle Heyecanlı Futbol Keyfi Yaşayın

Fifa 16 eski futbol keyfine oranla yeni güncellemeler giderek harika futbol keyfi yaşatıyor. Metinler tamamen Türkçe’ye çevrildiği için oyundaki bilgileri okuyabilir ve oyunu isteğinize göre ayarlayarak rakibinize karşı mücadele edebilirsiniz. Güvenli defans ve orta saha kontrolü sayesinde ayarlarınızı kolay ayarlayabilir ve gereken araçları kullanarak oyunu yöneltin. Becerikli oyuncular ve üst düzey rekabet sayesinde rakibinize fark atın.

Fifa 16 ile üst düzeyde rakiplerle rekabet edin. Yeni antrenör sayesinde takımınızı kurun. Sahanın tüm yeniliklerini doyasıya yaşayın ve yeni taktiklerle rakibinizi kolay bir şekilde geçin. Defans oyuncusunu ayarlama, kaleci top yakalama özelliklerini ayarlama, savunma oyuncusunu ayarlama gibi özelliklerle gerçek futbol keyfi yaşayın. Fifa 16 ile geliştirilen özellikler sayesinde rakibinizle aranızdaki mesafeyi kapatın ve çalım atın. Yön değiştirme özelliğini kullanarak dengeli pozisyonlara ulaşın ve kolay hareket özgürlüne kavuşun. Güvenli defans oluşturun, gol yemeyerek şampiyonluğunuz korumaya devam edin.

Fifa 16 Oyun Özellikleri

  • Fifa 16 PS4 formatına uygun bir oyun
  • Fifa 16 BLU-RAY medya türüne sahip bir oyun
  • Fifa 16 gerçek futbol keyfi sunan bir oyun
  • Fifa 16 çok oyuncu özelliğine sahip bir oyun
  • Fifa 16 spor türleri arasında futbol alt türüne sahip bir oyun
  • Fifa 16 3 yaş ve üzeri için uygun bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

FIFA 16 Official E3 Gameplay Trailer - PS4, Xbox One, PC

Official #FIFA16 E3 gameplay trailer with Pelé. Play Beautiful. Pre-order: http://smarturl.it/g33y2l See the new features: http://smarturl.it/68kmq3 FIFA 16 will be available this fall on:...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR