Far Cry 5

1
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: oyunbufem - 99.11 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:12 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Far Cry 5 bize ne anlatıyor, konusu ne?

Hope adı verilen kasaba, Sağcı bir grup olan Eden’s Gate tarafından ele geçirilmiştir. Liderliğini Joseph Seed adında bir karakterin yaptığı bu tarikat; Jacob, John ve Faith adında Joseph’in kardeşleri tarafından 3 koldan yönetiliyor. Her bölgenin sahip olduğu bir isyancı örgüt var fakat kardeşlerin zalimce politikası yüzünden bu gruplar yok olmaya yakın. Ve işte biz burada tabii ki de devreye giriyoruz. Oyunun başında yanımızdaki bize yardımcı olan federal polis, şerif ve iki şerif yardımcısıyla Joseph Seed’in mekanını basıyoruz. Bizim karakterimiz şerifin yanında çaylak olarak görev yapıyor ve karakterimiz eskisi gibi değil. Cinsiyetini bile biz belirliyoruz düşünün yani :). Joseph Seed’i tutanlar Eden’s Gate’in baskıcı politikasına yenik düşüyor ve onun yanındaki saflara yerleşiyor fakat bizim yaptığımız baskınla tabiri caizse ok yaydan çıkıyor. Fakat bu Joseph’in bizi farketmesi ona karşı gelecek bir gücümüzün olduğunu hissetmesi için onu ahassas yerinden vurmamız gerekiyor bildiğiniz üzere ve biz Joseph’in kardeşlerini bulundukları yerlerden alıyoruz. Ama bu sandığımız kadar kolay olmuyor. Jacob, John ve Faith’in bulunduğu yerler tabi ki de çok iyi bir koruma içerisinde. Ve biz kendimizi gayet tabi umutsuz bir mücadelenin tam ortasında buluyoruz. Biz bu kuruluşa ne kadar zarar verirsek o kadar geri dönüş alıyoruz. Ee o kadar kolay deği kardeşleri bulundukları yerlerden almak. En sonundaysa hepimizin tahmin ettiği üzere en büyük kardeşle yani Joseph Seed ile kozlarımızı paylaşıyoruz. Ve bölgeyi kurtarıyoruz. Oyunumuz PS4, XBOX ONE ve PC platformlarında oynanabilir.

Far Cry 5 oynamak için gereken sistem gereksinimleri;

Minimum sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 ve Windows 10 (sadece 64 bit versiyonlar)

İşlemci: Intel Core i5-2400 ya da AMD FX-6300

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 ya da AMD R9 270

RAM: 8 GB

Ekran Çözünürlüğü: 720P

Görüntü Ayarları: Düşük

Önerilen sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 ve Windows 10 (sadece 64 bit versiyonlar)

İşlemci: Intel Core i7-4770 ya da AMD Ryzen 5 1600

Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 970 ya da AMD R9 290X

RAM: 8 GB

Ekran Çözünürlüğü: 1080P

Görüntü Ayarları: Yüksek

7.8 Genel Puan

Grafikler
8.5
Senaryo
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Far Cry 5: Official Announce Trailer | Ubisoft [NA]

Far Cry 5 Is Available Now. Far Cry comes to America in the latest installment of the award-winning franchise. Welcome to Hope County, Montana. When your ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR