FALLOUT 4: GAME OF THE YEAR EDITION

Uygun Fiyat+3

106.00 TL

En İdeal Site: g2a.comg2a.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: g2a - 106.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:25 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Fallout 4 Nükleer Savaş Sonrasında Yaşam Mücadelesi

                 Fallout 4 yakın gelecekte beklenen bir felaket senaryosunu konu ediyor. Oyun Nükleer bir savaşın ardından dünyayı ve dünya da yaşanacak kaosu konu edinirken aslında olabileceklerin ne kadar tehlikeli olduğunu da aslında bir oyun olarak da bizlere gösteriyor. Oyunda asıl konu hayatta kalabilmek. Bu noktanın altını çizmek gerekiyor. Çünkü oyunda düşman unsurlar çevresel koşullar beklenmedik saldırılar derken tam bir hayatta kalma mücadelesi oyuncuları bekliyor. Çevresel şartlar yanı sıra yapay zekanın da çok daha güçlü bir etki yarattığı oyunda heyecan ve aksiyon bir dakika olsun durulmuyor.

Fallout 4 Oyununda bir kısıtlama yok alabildiğince büyüklüğe sahip bir haritada yaşam mücadelesi vereceksiniz. Yüzden fazla yerel şehir oyuna yansıtılmış durumda. Oyun akışı hızı ve aksiyonu görevlerle bu şehirlere tek tek misafir olmanızı mümkün kılıyor. Bir bakıma kıyamet senaryosunun ardından dünyanın nasıl bir hal alacağını gösteren cinsten olan oyun bu yönü ile oldukça dikkat çekici mesajlar sunuyor. Oyun iki temel üzerine oynanmakta. Birinci temel hikayede tek başınıza yaşam mücadelenizi vermek olurken ikinci temel ise tamamen takım savaşları ile şekilleniyor. Bu sayede hangi ekibin daha güçlü ve yetenekli olduğunu ortaya çıkarmak mümkün olacak.

Fallout 4 Special karakter seçimi bölümüne sahip. Bu sayede oyuncu istediği özelliklere sahip karakteri kendi oluşturabiliyor. Bu bile başlı başına oyunu oynamak için olağan üstü bir artı. Oyunda sorunları çözmek için farklı yöntemler var. Karşılaştığınız düşmanlara ateş yağdırarak da bir çözüm bulabiliyorsunuz. Güçsüz olduğunuz durumlarda diplomatik hamleler de yapabiliyorsunuz.

Fallout 4 Teknik Ayrıntılar

                Fallout 4 geliştirilmiş yeni nesil bir oyun motoruna sahip. Bu sayede savaş sahnelerinde ve ateş edildiği anlarda çok daha gerçekçi patlamalar ve efektleri izlemek mümkün oluyor. Oyun grafikleri konusunda ödül almayı başaran oyunda yaratılan sanal dünya da gerçekten olağan üstü detaylar oyuncular için hayranlık bırakan bir ortamın oluşmasını sağlıyor. Oyunda yer alan Vats özelliği sayesinde anlık olarak akışta yavaşlık oluşturabilir ve yapacağınız saldırı için farklı bir silah seçimi yapabilirsiniz. Kriz anlarından kurtulmak için olağan üstü bir ayrıcalık.

Fallout 4 Oyun Özellikleri

  • Fallout 4 bilgisayar platformu için uygun bir oyun
  • Fallout 4 İngilizce desteği yer alan bir oyun
  • Fallout 4 AAA hit puanına sahip bir oyun
  • Fallout 4 Tek oyuncu ile hikaye oynama olanağı olan bir oyun
  • Fallout 4 Takım savaşlarına olanak tanıyan bir oyun
  • Fallout 4 18 Yaşından küçükler için uygun olmayan bir oyun
  • Fallout 4 Aksiyon ve FPS kategorisi için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR