ELEX

Uygun Fiyat0

250.00 TL

En İdeal Site: microsoft.commicrosoft.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: microsoft - 250.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:50 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Kıyamet Sonrasında Her şey Yeniden Başlıyor

Bilim kurgu öykülere ilgi duyanlar için oldukça geniş bir dünya söz konusu. Bu dünyalar arasında Elex oyun dünyasının altını çizmemek yanlış olacaktır. RPG Oyunları arasında bir dev olmayı başaran Elex arkasında Gothic serisinin yapımcılarını da bulunduruyor. Bu yönü ile bakıldığında serinin ne kadar kaliteli bir oyun ürettiği konusunda oluşan şüpheler tamamen ortadan kalkmakta.

Oyun Özellikleri

  • Seçme Özgürlüğü
  • Hareket Özgürlüğü
  • Karakter geliştirme Özgürlüğü
  • Keşif Özgürlüğü
  • Silah seçme Özgürlüğü

Seçme Özgürlüğü: Hikaye de dost yada düşman yok istediğiniz an istediğinizi öldürme ya da affetme hakkına sahipsiniz.

Hareket Özgürlüğü: Saldırı yönteminizi belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca doğanın zorlukları için pek çok özel araç sizlere sunuluyor.

Karakter Geliştirme: Bir bedene ve karaktere sığamayanlar için Elex de pek çok özel nokta bulunuyor. Bu yönü ile bakıldığında gerçekten kendinize özgü bir profil oluşturmanız oyunda mümkün.

Silah Seçme Özgürlüğü: RPG Oyunları düşünüldüğünde en gelişmiş koleksiyon Elex oyununda yer alıyor. İster kılıç isterseniz de ateşli silahlar siz sadece savaş stratejinizi oluşturun. Oyun sizin için her türlü ekipmanı sizlere sunuyor.

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

ELEX - Official Gameplay Trailer (PS4, Xbox One, PC) 2017

ELEX Gameplay Trailer - Open World RPG Game 2017 ELEX is an open-world action RPG, set in a post-apocalyptic Science-Fantasy universe! Coming to PC, PS4™ and Xbox One in Q3 2017! ▻SUBSCRIBE:...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR