EAGLE FLIGHT

Uygun Fiyat0

80.00 TL 200.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 80.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 06:21 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Eagle Flight İle Dünyayı Birde Bu Gözle İzleyin

                Eagle Flight Playstation 4 ve VR platformları için destek sunan bir oyun. Fakat VR ayrıcalığı ile oyunun son derece kaliteli bir yapıya sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Oyun Fransa’ya Paris’e gitmeyi vaat ediyor. Oyunun son derece gelişmiş grafiklere sahip olduğunun altını çizmek doğru olacaktır. Eagle Flight konusuna yakından göz attığımızda insanlığın olmadığı bir dünyanın ne kadar güzel olacağı hakkında sizlere tarifsiz bir deneyim vaat ediyor.

Eagle Flight insanlığın tam 50 önce dünya üzerinden silindiği bir senaryo üzerine kurulmuş durumda. Şehrin insanlar olmadan nasıl görüneceği hakkında size eşsiz bir deneyim yaşatması yanı sıra vahşi yaşamın Paris sokaklarında nasıl bir görünüm kazanacağını da görmenizi sağlayacak. Eagle Flight bir kartal bedeni ile oynuyorsunuz. Eyfel’den Notre Damme kilisesine varıncaya kadar her detayı görebilmeniz mümkün. Ayrıca en dar sokaklardan geçebilecek ve her detayı görme fırsatı yakalayacaksınız. Oyunda kartal düşmanlarınıza karşı dövüşlere katılıp bölgenizi koruyacak ve genişletmeye çalışacaksınız. Oyun tam 6 oyuncunun aynı anda oynamasına olanak tanıyor. Ayrıca her geçen saniye yeni teknikler ve yeni hareketler öğrenme olanağına sahip oluyorsunuz.

Eagle Flight Oyun Özellikleri

  • Eagle Flight Playstation 4 ve VR kullanımına uygun bir oyun
  • Eagle Flight İngilizce dil olanağı olan bir oyun
  • Eagle Flight Tek bir karakteri kontrol etmenizin mümkün olduğu bir oyun
  • Eagle Flight 7 yaşından büyüklerin oynamasına uygun bir oyun
  • Eagle Flight Macera kategorisinde yer alan bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PS4 - Eagle Flight Trailer (PlayStation VR)

Fly with Eagle Flight for PlayStation VR, the virtual reality headset ! Subscribe Now ▻ http://bit.ly/WeLove-Playstation The Best PS4 Games are HERE ➨ http://bit.ly/Ps4-Games - PlayStation...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR