EA SPORTS UFC 2

Uygun Fiyat0

108.00 TL 120.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 108.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:00 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Ea Sports Ufc 2 Dövüş Tutkunlarını Oyuna Davet Ediyor

                Ea Sports Ufc 2 PS4 oyun konsoluyla ve kendine özgü oyun modlarıyla dövüş oyunu seven kişilerin karşısına çıkıyor. Güncellenmiş oyun modları sayesinde sizleri Octagon’a davet ediyor. Yeni animasyonlar sayesinde oyunu ister tek başınıza ister çoklu oyuncularla oynayın ve galibiyeti elinizden bırakmayın. Yapacağınız hareketler sonrasında rakibiniz hamle yapamadan yenilecektir. Göz alıcı karakterlerle oyundan daha fazla sonuç alacaksınız. Gerçek hareketler sayesinde rakibinizi boynundan sıkıştırın veya farklı bir şekle geçerek rakibinizi şaşırtın.

Ea Sports Ufc 2 ile çevrimiçi dövüşlere katılın. Turnuvalar yaparak rakibinizin karşısına üstün bir başarıyla çıkın. Unvan elde etmek için dünya genelindeki rakiplerle dövüşün ve unvanı rakiplerinize kaptırmayın. Oyunda kendinize göre dövüşçü oluşturun veya kendi yüzünüzle oyuna katılın. Ea Sports Ufc 2 ile kadın karakter oluşturarak oyuna renk katın ve zaferi elinden bırakmayın. Üstelik seçtiğiniz dövüşçünün tüm kontrolü sizin elinizde olacağı için daha fazla hareketlerle rakibinizi çok sürmeden yenilgiye uğratın.

Ea Sports Ufc 2 Oyun Özellikleri

  • Ea Sports Ufc 2 ps4 formatına uygun bir oyun
  • Ea Sports Ufc 2 İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • Ea Sports Ufc 2 18 yaş ve üstü bir oyun
  • Ea Sports Ufc 2 çoklu oyuncu ve BLU-RAY medya türüne sahip bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

EA SPORTS UFC 2 | Official Gameplay Trailer | Xbox One, PS4

Pre-Order: http://o.ea.com/51137 New Features: http://o.ea.com/51140 EA SPORTS™ UFC® 2 innovates with stunning character likeness and animation, adds an all new Knockout Physics System...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR