Detroit Become Human

2
Overall score:
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 06:08 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Detroit Become Human oyununun konusu;

2038 yılında oyunumuza başlıyoruz. Kamski adında bir genç girişimci karakterimiz inanılmaz bir buluş gerçekleştirir. Geliştirdiği biyokomponentler ve bilgisayar yazılımı insan hayatını tamamen değiştirir. Kamski ve şirketi CyberLife çok az bir sürede dünyanın en büyük şirketi olur.

Her yerde Adnroid’ler kullanılmaya başlanır. Bütün iş yerlerinde Android’ler insanların yaptığı işleri bakım ücretleri karşılığında yapıyordur. ABD ekonomisi bu gelişim nedeniyle çöker.

Yıllar içerisinde bütün meslek grupları yok olmaya başlar ve yerlerini dijital robotlara yani “Android’lere”teslim eder. İşsizlik arttıkça insanlar bu Android’lere nefret duymaya başlar, ABD hükümeti ve Rusya Kuzey kutbunda bu olaylardan dolayı karşılaşır.

Dünyamız ise 21. yüzyılın ortalarına gelirken Küresel Isınma baş göstermeye ve hatta etkili olmaya başlamıştır. ABD’nin denize bakan tarafları yok olmaya, en pahalı evlerin bulunduğu Los Angeles gibi eyaletler fazlasıyla göç vermeye başlar ve ABD’nin iç kesimlerinde nüfus yoğunluğu dolayısıyla sorunlar çıkar.

Detroit Become Human oynanış;

Detroit: Become Human üçüncü şahıs bakış açısıyla biz oyun severlere sunuluyor. Birden fazla karakter oynayabiliyoruz oyunumuzda. Bu karakter eğer ölürse hikaye onsuz devam ediyor. Bizce bu özellik gayet gerçekçi. Hikâye bizim yaptığımız seçimlere bağlı olarak şekilleniyor. Yani oyuna biz şekil veriyoruz. Kendimize ayrılan bir süre var ve biz bu sürede ne kadar fazla bilgi toplayabilirsek başarı şansımız o kadar yüksek oluyor. oyun PS4 platformlarında satışa çıkmıştır ve oynanabilir.

Umarız tanıtımı ve oyunu beğenmişsinizdir. Sitemizi takipte kalın 🙂

8.8 Genel Puan

Grafikler
8.5
Senaryo
9
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR