Destiny 2

Uygun Fiyat+3

57.00 TL 280.00 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 57.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 25/01/2022 17:07 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Galakside yayılan kötülük dalgası tüm insanlığın yaşadığı gezegenleri etkilemiş durumda. Verilen büyük kayıplardan sonra insanlık son umudu gezegende ayakta kalmaya çalışıyor. Hikayesi ile bir uzay tabanlı oyun olduğu hemen fark edilen Destiny 2 son derece kaliteli görsel efektlere sahip. Serinin ikinci oyunu olan ve 2014 yılında çıkan ilk oyundan çok daha fazla beğeni toplamayı başaran oyun devam serisi ile de büyük başarı toplamış durumda.

Oyunun konusuna yakından göz attığımızda House of Fallen yağmacılarının büyük bir savaştan çıktıktan sonra red legion’a tekrardan saldırmadan önce güç topladığını görüyoruz. Red Legion’ın da bu plandan haberli olarak yaptığı sürpriz saldırılar ile ekibin güvenliğini ciddi oranda tehlikeye soktuğu konuda bu mücadele her geçen an maksimum heyecana ulaşıyor.

Dağılmış olan sığınmacılar ise hala gezegenimiz dünya üzerinde varlığını sürdürüyor. Europan dead zone bölgesine de ziyarette bulunup savaşa katılmak isteyenleri aranıza alabilirsiniz.

Oyun özelliklerine baktığımızda oyunun takım savaşlarına müsaade ettiği aynı zamanda kalabalık ekipler halinde verilen görevlerin üstesinden birlikte gelmeye olanak tanıdığı görülüy or. Bir oyuncunun dilerse tüm hikayeyi baştan sona kadar yaşaması olanak dahilinde olurken oyunun ofline yani çevrim dışı oynanması da mümkün. Oyunun görselliği için en yüksek çözünürlük seviyesi ise 1080p olarak belirtilmiş durumda.

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Destiny 2 – Official Live Action Trailer – New Legends Will Rise

Everything you love about Earth is gone. Except for the Last City. And now a psycho rhino named Ghaul is coming to take that away too. On September 6, it's time to grab some big guns, unite...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR