DEAD RISING 4: FRANK’S BIG PACKAGE

Uygun Fiyat0

199.00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 199.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:24 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Dead Rising 4 Frank’s Big Package, kasabaya yayılmış salgına oyuncularla adım atın. Fotoğraf muhabiri olan Frank West, yaşanan Dead Rising olaylarından 16 yıl sonra tekrar döndü. Frank, kendisini sıra dışı durumlarda bulmaktadır. Salgından sorumlu olan kişilerin komplosunu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Oyunun güncelleşmesiyle eşsiz bir seviyede silah ve karakter özelleştirmelerini seçin. Oyuncuların bulabileceği zombi kıyametinin eşiğinde hayatta kalmaya çalışın. Bu nedenle eşsiz bir savaş deneyimi yaşayın.

Dead Rising 4 Frank’s Big Package, zombilere karşı savaşın. Sıra dışı olmak için denenmemiş yolları deneyin ve salgın hastalıklara neden olan hükümet komplosunu ortaya çıkarmaya çalışın. Aksiyon dolu oyunu tekli oyuncu ile oynayın ve tüm zorluklarla mücadele ederek Colora’daki Willamette Memorial Megaplex Mall ve çevresindeki kasabaya yayılmış olan salgının nedenlerini öğrenmeye çalışın. 16 yıl sonra Dead Rising olaylarından dönen Frank West, büyük yolculukta bakalım salgının sorumlularını bulabilecek mi? Ayrıca yeni karakterlerle oyunu en güzel şekilde oynayın ve amansız bir şekilde zombilere karşı mücadele edin. Eşsiz bir seviyede çeşitli silahlara da sahip olarak zorlu mücadelelere karşı kolay bir şekilde zombilerden kurtulun.

Dead Rising 4 Frank’s Big Package Genel Oynanışı

                Dead Rising 4 Frank’s Big Package ile ansızın ortaya çıkan salgın hastalığın nedenini öğrenmeye çalışın. Yapılan güncellemelerle yeni karakterlere ve silahlara sahip olarak zombilerden kurtulmaya çalışın. Böylece zombilerle dolu kıyametin eşiğinden kurtulmaya çalışın ve hükümet komplosunu ortaya çıkarın. Her türlü zorlu mücadelelere karşı geliştirmiş olduğunuz taktikleri kullanın ve en iyi silahlarla zombiler arasından kurtulmaya çalışın. Amansız bir mücadele hayatta kalmanıza yardımcı olacağı için atacağınız adımları önceden düşünmeniz gerekecektir.

Dead Rising 4 Frank’s Big Package Oyun Özellikleri

  •  DEAD RISING 4: FRANK’S BIG PACKAGE, PS4formatına sahip oyun türü
  •  DEAD RISING 4: FRANK’S BIG PACKAGE, İngilizce dil desteğine sahip oyun türü
  •  DEAD RISING 4: FRANK’S BIG PACKAGE, 18 yaş ve üstü kişiler için uygun oyun türü
  •  DEAD RISING 4: FRANK’S BIG PACKAGE, aksiyon oyunları arasında yer alan oyun türü
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Dead Rising 4: Frank’s Big Package – Announcement Trailer | PS4

Dead Rising 4: Frank's Big Package is a special delivery that will let PlayStation 4 players unwrap the Dead Rising 4 main game, in addition to all other previously released game content....

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR