Days Gone

2
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 128.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Oyunumuz hakındaki bilgiler şu şekilde;

Days Gone oyunundaki ana karakterimizin ismi Deacon St. John. Dünyanın cehenneme dönüştüğü günlerin çok öncesini anımsayan John’un geçmişinden anılar, oyunun hikayesine derinlik katan bir unsur olacak. Samuel Witwer tarafından seslendiren ana karakterimiz John, hayatta kalmak için ödül avcılığı yapan ve sürekli yolda olan bir yip olacak oyundumuzda.

Days Gone oyunu The Last of Us oyunuyla benzerlik gösteriyor. Çünkü oyunumuz küresel bir salgın sonrasında geçiyor. Hatta iki yıl sonrasında geçiyor. Tüm dünyayı etkileyen bu salgın sonucunda hasar gören insanlar Freaker adındaki zombi benzeri bir mutasyona maruz kalıyor. Ama bu zombiler  bildiğimiz zombiler gibi değildirler. Bu zombiler World War Z’dekine benzer bir salgına maruz kalmış zombiler. Oyunun E3 demosunda iki farklı tür ile karşılaşmıştık ama bu sayı gerçek oyun piyasaya sürüldüğünde artabilir. Demoda karşılaştığımız zombi türlerinden ilki daha ufak ve yalnız olmasına karşın, diğer zombi türü asıl tehlikeyi doğuruyor. Çünkü sürü halinde hareket eden bu zombiler daha önce de benzettiğimiz World War Z oyununda olduğu gibi pek sınır tanıyan tipler değiller. Objelerin üzerinden tırmanıp, kapıları kırıp, bize zor durumlar yaşatıyor yani tabiri caizse size ulaşmak için elindeki her türlü fırsatı değerlendiriyor. Days Gone’da karakterimiz olan Deacon St. John’un kendine ait bir motorsikleti olacak çünkü oyunda o bir motorsiklet tutkunu. Oyunumuz PS4 ve PC üzerinden oynanabilir.

Days Gone oynamak için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde;

CPU: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350.

RAM: 8 GB.

OS: Windows 7 64 Bit , Windows 8.1 64 Bit , Windows 10 64 Bit.

Video Card: NVIDIA Quadro K620 2GB OR XFX ATI Radeon HD5450

Graphic Card.

Direct X : 11 compatible.

Sound Card: YES.

Free Disk Space: TBD GB.

Umarız oyunu seversiniz. Birdahaki oyun tanıtımında görüşmek üzere.

8.3 Genel Puan

Grafikler
8
Senaryo
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR