CYBERPUNK 2077

6
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gamesatis - 189.99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Cyberpunk 2077 ilk olarak 2012 yılında duyuruldu ve oyun geniş bir kitle tarafından yıllardır merakla bekleniyor. Bu yıl E3 fuarının en çok beklenen oyunlarından biri belki de birincisi olabilir. Oyun hakkındaki ilk video Microsoft konferansının kapanışında yayımlanmıştı.

Ana karakterimiz “V” paralı asker görevini üstleniyor. Bu asker para kazanmak için karanlık işlere adım atıyor. Oyuna başlarken bizi karşılayacak olan karakter oluşturma ekranı sayesinde söz konusu kahraman karakterimiz V’yi istediğimiz gibi donatabilip,  özelleştirebileceğiz. Bu bağlamda yapacağımız değişikler oyunun hikayesine ve gidişatına doğrudan etki edecek. Karakter oluşturma seçeneklerinde ise saç ve dövme gibi görsel detayların yanı sıra güç, zeka, refleks ve teknoloji gibi yetenekler de bulunacak.

Cyberpunk 2077’de karakter oluştururken sınıf seçimi yapmak gerekmeyecek. Oyunda bulunacak sınıflar 3 tanedir. Dövüş odaklı SOLO, ekipman ve makine kullanımına yatkın TECHIE ve hacker’lık temelli NETRUNNER. Oyunu her oynadığımızda yapacaklarımızsa karakterimizin bu üç sınıf çatısının oluşmasına neden olacak. Yani tek bir sınıfa ait yeteneklere yönelmek yerine çok yönlü bir karaktere sahip olabileceğiz.

-Cyberpunk 2077’de oyunun dünyası birinci şahıs kamera açısından sunulacak.

-Cyberpunk 2077’de ise oyunun dünyasını birinci şahıs kamera açısından sunacaklar.

Cyberpunk 2077’nin oynanabileceği en düşük bilgisayar sistemi;

İşlemci: Intel i7-8700K @ 3.70 GHz.

RAM: 16 GB.

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit.

Ekran kartı: GeForce GTX 1080 Ti.

VRAM: 4 GB.

 

8 Genel Puan

Senaryo
7.5
Grafik Kalitesi
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Mark your calendars — Cyberpunk 2077, the open-world, action-adventure story from CD PROJEKT RED, is coming to Xbox One, PS4 and PC April 16th, 2020.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR