Counter Strike GO Hilecileri

counter-strikego-hile

Counter Strike GO Hilecileri

Çapraz platformlu çok oyunculu Windows, OS X, Linux ve PlayStation 3 oyuncuları arasında planlanmıştı, ancak sonuçta sistemler arasındaki güncelleme sıklığı nedeniyle bilgisayar sürümleri ile sınırlı kaldı.

Oyun, iki takımı birbirine karşı karşıya getirir. Bu takımlar; Teröristler ve CounterTeröristler adıyla anılır. Her iki taraf da ayrı hedefleri tamamlarken diğerini de ortadan kaldırmakla görevlidir, Teröristler oyun moduna bağlı olarak bombayı yerleştirmeli veya rehineleri tutsak olarak tutmalı, Counter-Teröristler bombayı önlemeli veya rehineleri kurtarmalıdır. Altı oyun modu vardır, hepsi de bu moda özgü ayrı özelliklere sahiptir. Global Offensive (GO), oyuncuların özel Valve sunucularında oynamasına ve topluluğun üyelerinin kendi sunucularını özel haritalar ve oyun modları ile barındırmasına izin veren matchmaking desteğine sahiptir. Global Offensive (GO), oyunun önde gelen rekabet olayı olan “Major” olarak bilinen Valve sponsorluğundaki turnuvalarla rekabetçi bir manzaraya sahiptir.

Global Offensive, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Oyun, genel oyun ve serideki önceki tekrarlamalara sadık kalması nedeniyle övüldü. Bazı eleştirmenler oyunun konsol ve PC sürümleri arasında bariz farklılıklar olduğunu idda ettiler.

Hile ile İlgili bazı notlar:

– Hileyi kullanabilmeniz için indirmeden önce Windows Defender veya virüs programı kullanıyorsanız kapatmanız gerekmektedir.

– Hile bilgisayarınız için tehlikeli olabilir.

– Eğer rakipleriniz hile yaptığınız hakkında rapor ederler ve hile yaptığınız anlaşılırsa CS GO hesabınız hile kullanmanızdan ötürü kapatılabilir.

– Hile gerek duyuldukça güncellenmektedir. Eğer kullanamıyorsanız (aktif değilse) güncellenmiş halini tekrar indirmeniz gerekmektedir.  Bu epey sıklıkla olabilir.

Related News

Leave Your Comment