Call of Duty®: WWII

Uygun Fiyat+2

159.50 TL 280.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 159.50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Savaş oyunları oyun severlerin her zaman ilgilisi çekmeyi başaran özel maceralar olmayı başarıyor. Savaşların sadece oyun arenalarında kalmasını umut ettiğimiz barış dolu bir dünyada oyun severlere sunulan en önemli hediyelerden biri hiç şüphesiz Call Of Duty serisi. Yıllardır bu alanda en özel oyunları üreten şirket son oyunu ile de son derece büyük başarı toplamış durumda. Tüm oyun platformlarını aynı anda sunulan seri PS4 serisi için de sunulmuş durumda.

Hikayesi bu kez 2.Dünya savaşında geçen oyun da tarih yeniden oyun alanında canlanıyor. 20. Yüzyıl da yaşanan en büyük savaşlar arasında yer alan ve Alman Nazi güçleri ile tüm Avrupa ve Sovyetlerin mücadeleye girdiği oyun her yönü ile çok ciddi bir şekilde işlenmiş durumda. Oyun size akan savaş içinde tarihi alanlarda ve çatışmalarda bulunma ayrıcalığı veriyor. Kontrol ettiğiniz karakter ile savaşın bir parçası olmanız ve bu duygusal gerilimi hissetmeniz mümkün.

Oyun kullanıcılara 1080p Oyun kalitesi ile bir savaş deneyimi sunarken ayrıca 2 ila 24 kişilik ekipler kurarak hikaye içinde ilerleyişe katılabilmek mümkün. Ayrıca takımlar kendi içinde de mücadeleler vererek sabit haritalar içinde takım savaşlarında yeteneklerini sınayabiliyor.

7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

CALL OF DUTY WW2 Gameplay Walkthrough Part 1 Campaign [1080p HD PS4 PRO] - No Commentary

CALL OF DUTY WW2 Walkthrough Part 1 and until the last part will include the full CALL OF DUTY WW2 Gameplay on PS4 PRO. This CALL OF DUTY WW2 Gameplay is recorded in 1080p HD on the PS4 PRO...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR