CALL OF DUTY INFINITE WARFARE

Uygun Fiyat0

145.59 TL 159.99 TL

En İdeal Site: dr.com.trdr.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: dr - 145.59 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:16 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Call Of Duty İnfinite Warfare Hikayeyi Baştan Yazıyor

                Call Of Duty İnfinite Warfare savaş oyunları düşünüldüğünde akla ilk gelen oyunlar arasında yer alıyor. Bunda hiç şüphesiz serisin önceki oyunlarda yakalanan başarının altını çizmek doğru olacaktır. İki ordu arasında geçen savaşların temel alındığı oyunda geçen süre içinde olağan üstü değişiklikler yaşanmış durumda. Bu hikayeyi tüm seriden farklı kılan ise savaşın dünya sınırları dışına taşmış olması. Call Of Duty İnfinite Warfare savaşçılara uzayda  da savaşma olanğı sunuyor. Yer çekimsiz ortamda bitmeyen bir kaosun içinde hayatta kalmak oldukça zorlayıcı olacak.

Call Of Duty İnfinite Warfare Sorumluluk Sizde

                Call Of Duty İnfinite Warfare daha önceki serilerde hep ekibin bir üyesi olarak görevlere giden oyuncu bu kez gurubun liderliğini üstlenecek. Oyun sadece birebir savaşlar ile değil uzay gemisi savaşları ile de oldukça dikkat çeken yeniliklere gitmiş duurmda. Call Of Duty İnfinite Warfare oyuncularına kendilerini geliştrime ve çok daha çevik ve güçlü askerlere dönüşebilme olanağı da tanıyor. Bu sayede ekibinizde yer alan askerlerin eğitimlerinden taktiksel gelişimine kadar pek çok özel ayrıntı ile ilgilenmenizi gerektiriyor.

Call Of Duty İnfinite Warfare oyuncularına daha önce hiçbir yerde göremeyecekleri silahlarla savaş deneyimi sunuyor. Bu savaşlarda ateş gücünün düşman ile denk olması hatta düşmandan biraz daha düşük olduğunun söylenmesi yanlış olmayacaktır. Oyunu özel yapan en önemli değişikliklerden biri ise tek hikaye üzerinde ekip halinde hareket edebilmek. Bu sayede ekip arkadaşlarınızı toplayıp takım olarak bu zorlayıcı dünya da kendi hikayenizi yazabilirsiniz. Oyunda savaş sadece insan askerlere karşı değil aynı zamanda robot askerlere karşı da veriliyor. Bu durum dahi kendi başına oyuncuyu zorlayıcı aksiyonlardan biri olmuş durumda. Call Of Duty İnfinite Warfare oyunculara hem hikaye üzerinde ilerleme olanağı tanırken hem de birbiri ile takım savaşları yapmalarına olanak tanıyor.

Call Of Duty İnfinite Warfare Oyun Özellikleri

  • Call Of Duty İnfinite Warfare Bilgisayar platformu için uygun bir oyun.
  • Call Of Duty İnfinite Warfare AAA+ Hit puanına sahip bir oyun
  • Call Of Duty İnfinite Warfare Online dünyanın kapsadığı bir oyun
  • Call Of Duty İnfinite Warfare 18 yaşından küçükler için uıygun olmayan bir oyun
  • Call Of Duty İnfinite Warfare Aksiyon ve FPS kategorileri için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

CALL OF DUTY Infinite Warfare Trailer

Official trailer for COD Infinite Warfare ! Subscribe HERE and NOW ▻ https://goo.gl/cCKbtA The BEST GAMES are here ▻ https://goo.gl/1sXosC CALL OF DUTY Infinite Warfare Trailer Release...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR