CALL OF DUTY GHOSTS D1 EDITION

Uygun Fiyat+1

64.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 64.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:22 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Call Of Duty Ghost  ile Hikayenizi Kendiniz Yazacaksınız

                Call Of Duty Ghost savaş oyunları söz konusu olduğunda akla ilk gelen seriler arasında yer alıyor. İlk örneklerinden sonra geçen süre de olağan üstü eserlerin ortaya çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Oyun her geçen gün yenilenen teknolojik araçlar sayesinde büyüyerek genişleyen bir hikayeye sahip olmuş durumda. Call Of Duty Ghost ilk kez seride değişikliğe bu oyun ile gitmeyi tercih etti.

Call Of Duty Ghost  hikayesinde bu kez hikayede pek çok nokta da değişiklik var. Güçsüz tarafın bir üyesi olarak başlayacağınız oyunda bu kez hem sayı olarak hem de silah gücü olarak sizden çok daha güçlü bir düşman ile karşı karşıya geleceksiniz. Sinir katsayınızın ve reflekslerinizin sonuna kadar gerilimi hissedeceği bu oyunda oldukça tehlikeli anlar ile karşılaşmanız garanti ediliyor. Oyun kullanıcılarına tek kişilik dev bir kaos vaat ediyor. Peki nedir bu tek kişilik kaos? Diyenlere önerimiz hayal gücünüzü son derece genişletmeniz olacaktır.

Call Of Duty Ghost: Amerika da Yıkılmayan Tek Nokta Kalmadı

Call Of Duty Ghost hikayesi daha önce de dediğimiz gibi size kaos vaat ediyordu. Amerika olağan üstü büyük kapasiteli silahlar ile değim yerindeyse yerle bir edilmiş durumda. Evlerden ya da size ait bir evden söz etmek ise imkansız. Kaosun başladığı dönemde etkin rol oynayan Call Of Duty Ghost ekibi ile karşılaşmanız ile başlayan hikaye sizin de bir Ghost yani hayalet olmanız ile devam ediyor. Yapacağınız tüm operasyonlar sessizlik ve maksimum gizlilik içinde gerçekşemek zorunda. Hikayede kaçacak ya da saklanacak bir yer olmaması sizi savaşın tam ortasına çekecek. Çünkü düşman son neferine kadar dünya üzerinde yer alan tüm yaşamı ortadan kaldırmak istiyor.

Call Of Duty Ghost çoklu oyuncu desteğinin en çok ihtiyaç duyulduğu oyun arenalarından birine dönüşmüş durumda. Bu yönü ile bakıldığında hem dünya üzerinden binlerce kişi ile aynı ağa bağlanıp oynama olasılığı hem de size sunulan özellikler sayesinde kendi ekibinizi ve kendi arkadaşlarınızı aynı ağda toplayarak oynama olanağı sunuyor. Oyun geliştirilebilir askeri araçlar ve techizat ile süslenmiş durumda. Bu sayede karakteriniz oyuna başladığı gücü ile savaşın ilerleyen dönemlerinde çok daha farklı özelliklere sahip olacak.

Call Of Duty Ghost Özellikleri

  • Call Of Duty Ghost Bilgisayar platformu için uygundur.
  • Call Of Duty Ghost 3D Desteği sunmuyor.
  • Call Of Duty Ghost İngilizce Dil desteği yer alıyor.
  • Call Of Duty Ghost AAA+ hit puanına sahip.
  • Call Of Duty Ghost 18 yaşından küçükler için oynamaya uygun değildir.
  • Call Of Duty Ghost Aksiyon ve FPS kategorileri için uygundur.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Official Call of Duty: Ghosts Reveal Trailer

Call of Duty: Ghosts takes the critically-acclaimed franchise into the next generation. New world. New story. New, next-gen engine. Pre-order now at http://www.callofduty.com/ghosts/wheretobuy....

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR