CALL OF DUTY BLACK OPS 3

Uygun Fiyat+3

69.90 TL 179.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 69.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Call Of Duty Black Ops3 Geçmiş ile Geleceği Birleştiriyor

                Call Of Duty Black Ops3  adından da anlaşılacağı gibi içinde 3 büyük farklılık bulunduruyor. İçinde oyuncular için 3 farklı hikaye barındıran oyunda. Birinci hikayaye çok oyuncunun ilerleyişini ve görevleri yapmasını temel alıyor. İkinci hikayede ise takım savaşlarının yapıldığı bölüm ve 3’üncü hikayede ise zombi modu ile oyun bilinen tüm kuralları yıkmaya hazırlanıyor.

Call Of Duty Black Ops3 ile hikayeye yakından baktığımızda 4 kişinin çevrim içi olarak görevlere odaklanması ve yardımlaşarak oyunda ilerleyişinin konu edildiğini görüyoruz. Bu sayede en zorlu görevlerde ister dünya üzerinde yer alan binlerce kullanıcıdan yardım alabilir isterseniz de anlık olarak arkadaşlarınızın görevlere dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Call Of Duty Black Ops3 ikinci hikaye de ise takımların birbirine karşı verdiği amasnız mücadele konu ediliyor. Yine çevrim içi olarak dünyanın her yerinden yüz binlerce farklı oyuncu ile aynı savaş dünyasında var olma mücadelesi vereceksiniz.

Call Of Duty Black Ops3 üçüncü hikaye de ise zombi modu karşımıza çıkıyor. Farklı bir dünya senaryosu ile karşımıza çıkan oyunda bu kez işler oldukça karışmış durumda. Düşmanlar acıması ve sadece yemek istiyor. Bu dünya da silah kullanmayan düşmanların en büyük silahları kendileri oluyor. Hem korkuyu hem de gerilimi bu ortamda yakından hissetmeniz mümkün.

Call Of Duty Black Ops3 Geliştirilebilir Karakterler

                Call Of Duty Black Ops3 oyunu başladığı gibi devam etmek istemeyenler için geliştirilebilir özellikler de sunuyor. Bölümler ilerlerken sahip olduğunuz silah gücünü muhafaza etmeniz ve yükseltmeniz mümkün. Bu hem yeni silahlar keşfederek ateş gücünü yükseltirken hemde robotların da dahil olduğu oyunda hayatta kalmak için daha çok şans almanı taşıyor. Oyunda yer alan Zombi modunda normal modda olduğu gibi takım olarak görevlere çıkmak mümkün.

Call Of Duty Black Ops3 Oyun Özellikleri

  • Call Of Duty Black Ops3 Bilgisayar platformu için uygun bir oyun
  • Call Of Duty Black Ops3 Ağ bağlantısı ve online oynama olanağı olan bir oyun
  • Call Of Duty Black Ops3 AAA+ Hit puanına sahip bir oyun
  • Call Of Duty Black Ops3 18 yaşından küçüklerin oynamasına uygun olmayan bir oyun
  • Call Of Duty Black Ops3 Aksiyon ve FPS kategorileri için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer

Call of Duty: Black Ops 3 is a dark, gritty future where a new breed of Black Ops soldier emerges and the lines are blurred between our own humanity and the cutting-edge military robotics that...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR