BORDERLANDS 2 GOTY

Uygun Fiyat+2

198.00 TL 220.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 10:12 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

Borderlands 2 Goty Sizi Robotlar İle Karşı Karşıya Getirecek

                Borderlands 2 Goty sizleri bağımlısı yapmaya aday bir oyun. Zira yapılan önemli değişiklikler ve oyunun hikayesinde belirlenen yeni serüven oldukça büyük ilgi görmüş durumda. Birebir inceleme fırsatı ve oynama yakaladığımız oyunda aklımızda kalan pek çok detay olsa da ilk altı çizilmesi gerekilen konu hiç şüphesiz görüntünün kalitesi. Borderlands 2 Goty bu oyun için son derece büyük bir emek ve çaba harcamış durumda.

Borderlands 2 Goty ile ilk oyun arasında oluşan farkları merak edenlerdenseniz, Oyunun silah depolarında çılgın bir artış olduğunu söylemek doğru olacaktır. Oyun savaşçılara daha geniş alanlarda savaşma olanağı sunuyor. Bu nedenle harita da iki kat daha büyük bir olanak sunulmuş durumda. Ayrıca haritanın büyümesi sizin düşmanlar ile aranızdaki mesafeyi düşürmüyor. Mesafe başına düşen düşman sayısında da artış yaşanmış durumda. Bu sayede oyun içinde aheste geziler yapmak zorunda kalmadan düşmanlarınızla tam gaz savaşa devam edeceksiniz.

Borderlands 2 Goty Gear Box ve 2k Games stüdyolarının eseri. Bu oyunu son derece pozitif etkilemiş durumda. Harita da yer alan öğelerin son derece başarılı bir şekilde yerleştirilmiş olması oyunculara oldukça gizemli bir dünya da savaşma mecburiyeti sunuyor. Geçmiş oyunda size görev veren insanlar hareket etmeden konuşmalara katılırken yeni oyunda görev aldığınız kişilerinde hareket edecek olması oldukça güzel bir ayrıntı.

Borderlands 2 Goty Oyunu Size Neler Vaat Ediyor?

                Borderlands 2 Goty pandora dünyasında yer alıyor. Bu da oyunda her an sürprizler ve saldırılara hazırlıklı olmanız gerekiyor. Handsome Jack kurduğu ordu ile son derece zengin bir bölgeyi ele geçirmiş durumda. Madenciliğin oldukça gelişmiş olduğu bölgede kendine insanlar ve Robotlardan bir ordu kurarak insanları sömüren Handsome Jack korkusuzca gelin ve yakalayın mesajını veriyor. Bu nokta da devreye giren karakteriniz ile bu hükümdarlığa son vermeye çalışıyorsunuz.

Borderlands 2 Goty Oyun Özellikleri

 • Borderlands 2 Goty Xbox 360 platformu için uygun bir oyun
 • Borderlands 2 Goty 3 Boyut desteğinin olmadığı bir oyun
 • Borderlands 2 Goty İngilizce dil desteği olan bir oyun
 • Borderlands 2 Goty AAA Hit puanına sahip bir oyun
 • Borderlands 2 Goty Online oynamanın mümkün olduğu bir oyun
 • Borderlands 2 Goty Serüvende tek kişinin yer aldığı bir oyun
 • Borderlands 2 Goty 18 yaşından küçüklerin oynamasının uygun olmadığı bir oyun
 • Borderlands 2 Goty Aksiyon ve FPS kategorisi için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Borderlands 2 - Launch Trailer

For the latest video game news visit: http://www.VG247.com Like us on Facebook: http://www.facebook.com/VG247 Or Follow us on Twitter: http://www.Twitter.com/VG247 Oh and Subscribe! http://www.You...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR