Assassin’s Creed Origins

Uygun Fiyat+2

124.36 TL 209.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 124.36 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

Gelecek ve geçmiş arasında kurulan bir köprüde hareket eden karakter ile hem geçmişin gizemi aydınlanırken hem de geleceğin teknolojisi ve dünyası gözler önüne serilmiş oluyor. Hikayesi kurgusu ve çok daha fazla ayrıntı ile Assassin’s Creed Origins şimdiden raflardaki yerini almış durumda. Oyun bu seride pek çok köklü değişikliğe gitmiş durumda.

Öncelikle savaş motorları değiştirilen oyunda çok daha yüksek gerçekçilik taşıyan yeni savaş modu ortaya çıkıyor. Dövüş sisteminde gözle görülür bir iyileştirme ortaya koyan oyun Playstation 4 dünyası için oldukça üst düzey bir görünümü kavuşmuş durumda. Assassin’s Creed Origins oyununda Brotherhood ekibinin ortaya çıktığı ana kadar geçmişe gitmeyi mümkün kılan oyun zamanda binlerce yıl geriye gitmenizi sağlıyor.

 

Zaman İçinde Hız Kesmeden Yolculuk

Kum krallıklarını keşfedebileceğiniz bu dünya da kılıç kullanmada ustalığı tartışmasız olan Bayek karakterini kontrol edeceksiniz. Aklınızı başınızdan alan ve yeteneklerinizin sınırlarını zorlayan görevlerde karakteriniz ile maceradan maceraya koşmanız mümkün olacak. Oyun size pek çok ayrıcalık sunuyor. Bu ayrıcalıklardan şüphesiz biri de oyunda kontrol ettiğiniz karakterinizin geliştirilebilir olması.

Maceralarda yeni silahlar edinmeniz ve hikayelere uygun zaman dilimlerinde kullanmanız gerekiyor. Oyun size kendi metodunuzu belirleme olanağı sunuyor. Bu sayede silahınız ve saldırı tarzınızı belirlemeniz yanı sıra saldırı planınızı değiştirmeniz mümkün oluyor.

Nil deltasında başlayan hikaye yeşilliğin eksik olmadığı topraklarda son derece gerçekçi bir doğa da Siwa Oasis bölgesinde macera fırsatı oluşturuyor. Giza piramidi ve Memphis piramidine kadar uzanan bir tarih hikayesinde pek çok olaya geçmişte tanıklık etmeniz mümkün oluyor.

8 Genel Puan

Grafik Kalitesi
8
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Assassin's Creed Origins: E3 2017 Gameplay Trailer [4K] | Ubisoft [US]

Assassin's Creed Origins is now available! Watch the Official Launch Trailer: http://ubi.li/8ytgx Watch the first gameplay walkthrough of Assassin's Creed Origins and get a look at the...

2 Yorumlar
 1. Cevapla
  Mehmet 10/01/2018 at 12:23

  AC Origins oyuncuların yıllardır AC serisinden çekmiş olduğu buglu ve kötü oyun deneyimini sonunda bir kenara bıraktıran güzel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun ise en ucuz nerede olduğunu hiç uğraşmadan sizlerin sayesinde görmek gerçekten güzel bir olay, oyuncular olarak teşekkür ederiz.

 2. Cevapla
  Varol 11/02/2018 at 20:19

  Ben almaz istiyorumda Bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım Güvenebilir miyim

Yorum Bırakın

OyunTR