Total War: THREE KINGDOMS

1
Overall score:
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 04:33 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

total war three kingdoms ile ilgili görsel sonucu

Total War: THREE KINGDOMS hakkındaki bütün bilgiler;

Total War: THREE KINGDOMS birden çok ödül almış antik Çin çağını anlatan bir oyundur. Total War: THREE KINGDOMS oyununda imparatorluk kurabilir, diğer oyuncularla muharebeler yapabilir, devlet yönetebilirsiniz. Oyunumuz bu detaylarla gayet çarpıcı gözüküyor.

Oyuna başladığımızda Çin bölünmüş, parçalanmış durumda. Çin’i yeniden yükseltmek bizim elimizde. Halkımızın refah seviyesini yükseltmek için muharebe kazanıp, Çin’i dış baskılardan kurtarıp, kendi egemenliğimizi ilan etmemiz gerekiyor. Toprakları bir bütün haline getirip halkımızı ve askerlerimizi düzenli bir şekilde bu alanlara yerleştirebiliriz. Yani anlayacağınız Çin İmparatorluğu bizim elimizde.  

12 Cenkbeyi arasında seçim yapıyoruz. Bize yardımcı güçlü karakterler yetiştirip bize yardımcı olmalarını sağlayabiliriz. Bu karakterleri istediğimiz gibi özelleştirmek ve geliştirmek bizim elimizde.

Güçlü dostluklar edinip, güçlü bir ordu kurup düşmanlarımıza korku dostlarımıza güven verebiliriz. Bunların hepsi bu oyunda bizim elimizde. Yani anlayacağınız bu oyun hem çok gerçekçi hem de bize geçmiş hakkında bilgiler veriyor.

Geleceğini olumlu yönde yazmaya ve Çin İmparatorluğunu yükseltmeye ne dersin? Evet dersen hemen bu oyunu satın al ve indir. Çin kurtarıcısı olarak seni bekliyor.

total war three kingdoms ile ilgili görsel sonucu

Bu oyunu oynamak için gereken sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:

 

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit

İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 650 Ti 1GB|HD 7850 1GB|Intel UHD Graphics 620

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit

İşlemci: Intel i5-6600 | Ryzen 5 2600X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 970 | R9 Fury X 4GB VRAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

7.5 Genel Puan

Grafikler
7
Senaryo
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Total War: THREE KINGDOMS - Announcement Cinematic

You can add Total War: THREE KINGDOMS to your wishlist on Steam now: http://store.steampowered.com/app/779340/Total_War_Three_Kingdoms/ The year ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR